Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Perokresba na papíře, 30 x 40,5 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole NKY.Autor viz T 2/217, TB 25/531, B 7/763, NEČVU 2/574.